Celebrities Gossip Showbiz

“Me Romeon…”, Juli tregon banorët me të cilët do të vazhdojë miqësinë jashtë “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja dhe mabrimi i këtij edicioni. Ditën e sotme Juli u shpreh se debatet dhe hatërmbetjet që kanë ndodhur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, do ti lërë aty. Ndërkohë i pyetur se me cilin nga banorët do ruaj miqësinë jashtë apo me cilin nuk do të ruaj fare kontakt, Juli u përgjigj:

Unë besoj se me Romeon do lidhemi më shumë, e besoj këtë gjë. Me Erjolën do lidhem më shumë. Nuk e njihja fare, por vajzë e shkëlqyer. Me Rozën do rri më shumë. me Eglën nuk e di, sepse mund të jetë tip… Se edhe pak më parë tha ‘dua të rri vetëm’ dhe i thashë ‘vazhdo jetën’.

Romeo dhe Juli janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Romeo i ka thënë Julit se ai vuan për protagonizëm. Ndërsa Juli i kërkoi Romeos që të rritet si finalist dhe të lërë pas gjërat që kanë kaluar.