Celebrities Gossip Showbiz

“Më transformove se anjëherë më parë”, kujt ia drejton këto fjalë Xhensila Myrtezaj?

Prej disa kohësh po përflitet një ndarje mes aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj. Kjo u aludua vazhdimisht në media por asnjëri nga palët nuk dha një deklaratë. Kësaj radhe ka qenë Besi i cili në një rrëfim të fundit në një program tha se janë të ndarë dhe se fëmijët jetojnë me Xhensilën.

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, ka ndarë disa momente të bukura në profilin e saj të Instagramit, ku shfaqet së bashku me djalin e saj Amen. Artistja ka bërë një dedikim tepër emocionues për Amen, i cili sot feston 6 mujorin e lindjes.

Përmes disa postimeve të bërë në Instastory, këngëtarja shihet në disa momente qetësie me të birin e saj.

6 muaj me ty, fuqia, paqja, ajri i shpirtit tim. Më transformove si asnjëherë më parë, i bekuari Amen, shpëtimtari im”, shkruan Xhensila bashkangjitur postimit të saj.