“Mes dy meshkujve që unë jam dashuruar…”/Filmi i parë për aktoren protagoniste, Livia Lozi!
TAR Exclusive • 19:03 06/04/2024
E ftuar në Premierën Absolute të filmit “Guxim”, një tjetër projekt premtues i Top Channel Films, ka qenë një ndër aktoret protagoniste, e cila është e re në këtë industri Livia Lozi. Ajo luan rolin e të dashurës së Drilonit dhe personazhi i saj mban emrin Laura. Albana Ruçi Livia Lozi
MelodyTV/ Feel the Melody – Tolution!
TAR Exclusive 13:01 21/06/2024
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës! Rëndohet trafiku që nga Casa Italia!
TAR Exclusive 18:35 20/06/2024
Sara Gjordeni e vetme në tapetin e kuq? Përse nuk ishte Bardhi në finalen e BBV?!
TAR Exclusive 00:02 29/05/2024
“Unë e kam fituar Big Brother-in tim”/ Roza Lati flet për finalen e madhe!
TAR Exclusive 00:01 29/05/2024
Bëri më shumë bujë me reklamën e Lori Caffe apo në Big Brother? Ja si përgjigjet Rike Roçi…
TAR Exclusive 00:00 29/05/2024
Doli në vendin e dytë/Julian Deda tregon se si ishte rrugëtimi i tij në BBV!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
E prekur dhe me lot pas finales së BBV/ Ilnisa Agolli tregon emocionet e para!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024