Celebrities Gossip Showbiz

Mes Romeos dhe Julit, Heidi zgjedh fituesin e “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Heidi është gjendur ‘mes dy zjarreve’, Romeos dhe Julit. Por si e ka komentuar ky i fundit këtë situatë?!

Sa herë flas për Heidin, shoh një vajzë me të cilën bëj gjithmonë humor. Nëse të dy, Romeo dhe Heidi, kanë një vështirësi, qoftë pak sepse unë jam në mes, unë tërhiqem sepse unë nuk kam asnjë lloj të keqe nga kjo histori. Përkundrazi, do doja të shkonin sa më mirë. Unë di të them që këtu ka filluar një luftë mes çifteve, por unë nuk jam pjesë e kësaj lufte.

Por kë sheh Heidi fitues me të dyve?!

Nëse në finale jam unë dhe Romeo, shoh Romeon fitues. Unë shoh gabime tek vetja për lojën, sepse nuk reagoj për disa gjëra, nuk jam aq shumë aktive, nuk kam aq shumë argumenta. Julin nuk e shoh fitues, jo koherent. E shoh sa andej, sa këtej. Edhe mes Julit dhe Romeos, shoh sërish Romeon fitues.