Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Miqtë e Kylie Jenner nuk heqin dorë nga shpresa e ribashkimit me Travis Scott: “Dashuria është ende aty”!

Gati katër muaj pasi Kylie Jenner dhe Travis Scott dhanë dorëheqjen, miqtë e tyre nuk mendojnë domosdoshmërisht se romanca e tyre ka marrë fund përgjithmonë. Një burim zbulon ekskluzivisht për Us Weekly:

Miqtë e Kylie me të vërtetë nuk besojnë se ajo dhe Travis kanë përfunduar për mirë. Ata kanë pasur gjithmonë një marrëdhënie pa ndërprerje, kështu që kjo nuk është asgjë e re për ta. Ata me të vërtetë ndihen sikur dashuria është ende atje dhe se ata do të gjejnë përsëri rrugën e tyre për t’u kthyer tek njëri-tjetri.

Ylli i Kardashians dhe artisti i “Sicko Mode” kanë pasur lidhje midis 2017 dhe fundit të 2022. Dyshja që kanë 2 fëmijë Stormi, 5 vjeç dhe Aire, 13 muajsh, përfundimisht e ndërprenë lidhjen e tyre në fillim të këtij viti. Ne dhamë lajmin në janar se Jenner dhe Scott ishin ndarë pasi kaluan pushimet e dhjetorit 2022 të ndarë.

Në mes të ndarjes së tyre, dyshja mbetën prindër të sjellshëm me Stormi dhe Aire, emrin e të cilëve ata e zbuluan publikisht në janar përpara ditëlindjes së tij të parë. Burimi shtoi:

Ata janë gjithmonë në komunikim të vazhdueshëm dhe Travis ka të ngjarë të kalojë Pashkët me Kylie dhe fëmijët. Ata kanë një marrëdhënie të shkëlqyer bashkëprindërore, por miqtë e saj mendojnë se lidhja e tyre shkon shumë më thellë se kaq. Ata definitivisht nuk kanë hequr dorë nga shpresa për pajtimin e tyre dhe mendojnë se është thjesht çështje kohe.

Ndërkohë që as Jenner dhe as Scott nuk kanë treguar se si planifikojnë ta festojnë festën të dielën, më 9 prill, mamaja e saj, Kris Jenner tashmë ka hyrë në frymën festive. Matriarku i familjes Kardashian-Jenner, 67 vjeç, ndau disa Stories në Instagram të Mërkurën, më 6 Prill, të pizhameve të saj të mëdha që përputhen me ilustrime lepuri. Në një moment, themeluesi i Safely shpërtheu në koordinimin e kërkimeve për vajzën Kim Kardashian dhe katër fëmijët e saj me Kanye West.

Ndërsa Kylie dhe Scott kanë mbetur prindër miqësorë që nga ndarja e tyre e fundit, statusi i marrëdhënies së tyre u bë kryefjalë të shtunën, më 1 prill. Pasi manjatia e bukurisë hodhi disa fotografi nga seti i saj fotografik i Kylie Cosmetics, themeluesi i Cactus Jack e quajti publikisht Kylie një “bukuroshe” përmes Instagramit. Një burim i dytë tha në fillim të këtij muaji:

Kylie mendoi se ishte vërtet e ëmbël nga Travisi të tregonte mbështetjen e tij për të në një mënyrë kaq publike. Edhe kur ishin çift, ai kurrë nuk kishte turp të tregonte shfaqje të mëdha dashurie.