Mori topin në zonë, rasti i penalltisë në ndeshjen Arsenal – Bayern/Analizë e çunave të “Pasó”!
PASÓ • 15:07 14/04/2024
Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Të gjitha eventet sportive kanë resumenë e tyre në “Pasó”. Na ndiqni çdo të premte, vetëm në Top Albania Radio. Glenti Nallbani Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Ardi Cani Dj Ankloe
“Pasó” 17 Maj/AllegriOut, klubet e mëdha ndryshojnë timonieret, Partizani në finale!
PASÓ 20:17 18/05/2024
“Pasó” 10 Maj/Fenomeni Dortmund! Pse ka rënë numri i futbollistëve në Shqipëri?
PASÓ 21:29 11/05/2024
Lista e 26-të futbollistëve, nuk është e detyrueshme sipas Sylvinhos!
PASÓ 14:45 06/05/2024
Një histori për Kupën e Shqipërisë në Pasó!
PASÓ 14:44 06/05/2024
Arbitrat shqiptarë në ndeshje të rëndësishme, komente në Pasó!
PASÓ 13:54 06/05/2024
Në ‘Final Four’, vjen arbitri i famshëm anglez, komente në Pasó!
PASÓ 13:54 06/05/2024
“Java kur Gjermania i ka futur frikën gjithë Europës…”/ Komente dhe analiza për ndeshjet kryesore!
PASÓ 13:53 06/05/2024