“Mundohemi ta mbajmë gjallë zjarrin…”/ Big Basta flet për Vesa Luma: Në fillimet tona…
Back to the Beginning • 14:00 05/04/2024
I ftuar në “Back to the Beginning” ishte Big Basta, një artist shumë i dashur, një reper me stil të veçantë, i cili numëron shumë fansa. Ai kujtoi hapat e parë në muzikë dhe Top Fest, ‘shtëpinë e talenteve të reja’, siç ai i cilësoi. Ndërkohë, Big Basta u shpreh edhe për marrëdhënien e tij me Vesa Luma. Kozeta Kurti Big Basta
Drejtoresha e TKOB, Abigeila Voshtina, në një rrëfim special mbi karrierën, familjen dhe raportin me artin!
Back to the Beginning 18:55 21/06/2024
“Nxirrja bukën e gojës me anë të penelit…”/Helidon Haliti zbulon gjithçka rreth artit të tij!
Back to the Beginning 16:11 17/06/2024
Si është të punosh me njeriun e zemrës? Altin Basha zbulon sakrificat dhe si i mposht ato…
Back to the Beginning 18:54 08/06/2024
Kthimi pas në kohë dhe retrospektiva e jetës së Rita Petros në “Back to the Beginning”!
Back to the Beginning 22:32 31/05/2024
“U dashurova, mezi prisja të nesërmen kur merrja radion”/Ervin Kurti në një rrëfim si kurrë më parë!
Back to the Beginning 22:22 24/05/2024
“Definoi vitet që pasuan…”/Igli Gjelishti kujton me nostalgji fillimet në Top Channel!
Back to the Beginning 21:50 18/05/2024
“Tetë vite që bluhet…”/Gjergj Kaçinari zbulon detajet e albumit dhe mënyrën e veçantë që do të vijë!
Back to the Beginning 22:24 10/05/2024