“Na bashkoi brioshi…”/Transgjinorja Amber Candy zbulon historinë e njohjes së saj me partnerin!
Live From Tirana • 00:09 25/11/2023
E ftuar në emisionin “Live From Tirana” ishte transgjinorja e njohur dhe e komentuar në rrjetet sociale, Amber Candy. Ajo e nisi intervistën duke folur për paragjykimet në Shqipëri dhe jo vetëm… Albana Ruçi Amber Candy Danko Dj
“E njeh psikopatinë e saj dhe di ta përdor aty…”/Zhaklina Gjolla analizon lojën e Eglës në “BBV”!
Live From Tirana 18:13 02/03/2024
Cilit prej banorëve të “BBV3” i është rritur më tepër numri i ndjekësve në Instagram?!
Live From Tirana 18:12 02/03/2024
Sa e dëmshme është mungesa e një jete aktive seksuale, flet Zhaklin Lekatari!
Live From Tirana 13:36 01/03/2024
Tea Dupi tregon më shumë për festat e divorcit!
Live From Tirana 13:34 29/02/2024
Trajnerja e shëndetit, Adja Angjeli jep këshillat e nevojshme për problemet hormonale!
Live From Tirana 12:54 28/02/2024
Shenjat e zodiakut të çifteve të krijuara brenda “BBV”, flet në TAR Xhiliola Lamaj!
Live From Tirana 12:53 28/02/2024
“Janë çift loje, jo i vërtetë…”/Marrëdhëniet romantike brenda “BBV3” komentuar nga Neda Balluku!
Live From Tirana 18:20 27/02/2024