Nata e fundit e “South Outdoor Festival” ishte thjesht magjike! | Powered by Coca Cola Zero
South Outdoor Festival - Live • 20:10 29/05/2023
Festivali më i shumëpritur “South Outdoor Festival” rikthehet edhe këtë vit në Borsh, në jugun e mrekullueshëm të Shqipërisë. Ju mirëpresim në Chill Zone Coca-Cola Zero, për ditë të paharrueshme në South Outdoor. Muzikë, festë, argëtim pafund dhe eksperienca unike dhe të papërsëritshme. Ejani dhe na vizitoni, sepse ju mirëpresin edhe intervista me artistë si edhe shumë dhurata. Nuk duhet humbur kurrsesi! Powered by Coca - Cola Zero Albana Ruçi Elios Shuli Adi Pojana Dj Roi
Si ishte “South Oudoor Festival” 2023 për Genti Zavalanin? | Powered by Coca Cola Zero
South Outdoor Festival - Live 21:04 29/05/2023
Sardi Strugaj: “Top Albania Radio është dashuria ime!”
South Outdoor Festival - Live 20:55 29/05/2023
“South Outdoor Festival 2023” unik! | Powered by Coca Cola Zero
South Outdoor Festival - Live 20:15 29/05/2023
Nata e fundit e “South Outdoor Festival” ishte thjesht magjike! | Powered by Coca Cola Zero
South Outdoor Festival - Live 20:10 29/05/2023
Eventi që nuk duhet humbur, nata e tretë e “South Outdoor Festival” | Powered by Coca Cola Zero
South Outdoor Festival - Live 15:27 29/05/2023
Ekskluzivisht për TAR, Mc Kresha dhe Lyrical Son zbulojnë surprizën e madhe me Elvana Gjatën!
South Outdoor Festival - Live 18:08 27/05/2023
Çfarë po ndodh në SOF?! Intervista ekskluzive live me Adi Pojanën | Powered by Coca-Cola Zero
South Outdoor Festival - Live 14:48 27/05/2023