Në ‘Final Four’, vjen arbitri i famshëm anglez, komente në Pasó!
PASÓ • 13:54 06/05/2024
Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi Jupi, Lorenc Jemini dhe Gëzim Sinemati mendojnë për të gjithë ju dashamirës të futbollit duke sjellë “Pasó”, emisionin që do t’ju ndjekë çdo të premte në frekuencën e radios tuaj të preferuar, vetëm në Top Albania Radio. Një program sportiv prej 120 minutash i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë. Konceptuar si një emision info-argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre.
Jose Mourinho firmos me Fenerbahce, vendim i duhur apo jo?!
PASÓ 22:13 01/06/2024
Lista e Kombëtares, debatet, polemikat dhe mosgrumbullimi i Cikalleshit, Uzunit dhe Bares…
PASÓ 22:11 01/06/2024
Edi Manushi: “Largimi i Cikalleshit nga Kombëtarja e ka lartësuar atë dhe e ka bërë personazh…”
PASÓ 22:09 01/06/2024
Antonio Conte tek Napoli, nga shifra marramendëse që kanë rënë dakord deri tek kërkesat e tij…
PASÓ 22:08 01/06/2024
Presidenti i Olympiakos, Evangelos Marinakis i njohur si Berlusconi i Piraeus dhe suksesi i tij…
PASÓ 22:07 01/06/2024
Kombëtarja jonë fillon zyrtarisht aventurën në Euro 2024, gjithçka që duhet të dimë!
PASÓ 22:06 01/06/2024
“Pasó” 31 Maj/Pse u përjashtua Cikalleshi dhe Uzuni nga EURO24?
PASÓ 18:17 01/06/2024