Në vend të Arbër Hajdarit, Zhaklina Gjolla dëshiron këtë personazh si opinionist të BBV!
Live From Tirana • 13:06 31/05/2023
E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë gazetarja dhe ish-banorja e “Big Brother VIP”, Zhaklina Gjolla. Ajo ka treguar mendimin e saj lidhur mbi propozimet që i bëjnë vajzat djemve, por jo vetëm. Zhaklina është ngacmuar pak edhe për “BBV” ku ka shprehur se kë do të dëshironte si opinionist në vend të Arbër Hajdarit. Eni Shehu Zhaklina Gjolla Danko Dj
Barazia gjinore në familje/Si i ndajnë punët e shtëpisë me partnerët Rezart Cenaj e Atalanta Kërçyku?
Live From Tirana 08:57 11/06/2024
Argjend Gjigja paralajmëron projektin e tij muzikor të madh të radhës: “Një tregim jetësor i imi…”
Live From Tirana 00:05 08/06/2024
Qershori me ndryshime pozitive për të gjitha shenjat, Xhiliola Lamaj parashikon lajme të mira!
Live From Tirana 00:04 08/06/2024
Ish-banorët e BBV3 ende në qendër të vëmendjes, ja çfarë po ndodh me ndjekësit e tyre në Instagram!
Live From Tirana 00:03 08/06/2024
Ndarje dhe ribashkime, Angjeli Dikolli zbulon të rejat nga çiftet e showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm!
Live From Tirana 09:02 07/06/2024
Ada, kompozitorja e preferuar e yjeve në SHBA: “Si krijova këngën për historinë personale të J.Lo…”
Live From Tirana 09:13 06/06/2024
Endri Çela sjell shfaqjen “Lule Sajza” mbi tmerret e kampit të Tepelenës, ja çfarë zbulon regjisori!
Live From Tirana 09:03 06/06/2024