Nevina Shtylla: “Nuk do doja të isha në BB VIP 3, jam konservatore”!
Ndryshe • 18:02 28/03/2024
E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Ndryshe” ka qenë moderatorja e njohur, Nevina Shtylla. Ajo ka zbuluar më shumë detaje në lidhje me karrierën e saj, eksperiencën e re në spektaklin e humorit “Portokalli” dhe jo vetëm. Salsano Rapi Visjan Ukcenaj Adi Pojana Nevina Shtylla Dj Vini
Dea Vieri: “Burri im do lajë e fshijë, unë do vërdallisem”!
Ndryshe 21:09 17/04/2024
Dea Vieri: “Romeo ka ‘gjujt’ gjithë gocat e shtëpisë, nuk është i formuar”!
Ndryshe 21:07 17/04/2024
A do e pranojë Olsa Muhameti konkurrenten me të dashur në Për’puthen? – Telefonata Kurth!
Ndryshe 21:04 17/04/2024
Seminari “Dëmi nga Bixhozi” mbahet në kazino, situata del nga kontrolli!
Ndryshe 21:00 17/04/2024
“Po të kishim pasur gjë…”/ Dea Vieri zbulon nëse do të ishte lidhur me këtë banor të BBV!
Ndryshe 17:58 17/04/2024
A është bërë pishman për daljen nga BBV? Ja si përgjigjet Julia Ilirjani…
Ndryshe 00:06 11/04/2024
Gjithçka ‘pa nivel’ që nuk e dinit për Julia Ilirjanin!
Ndryshe 00:02 11/04/2024