Nevina Shtylla zbulon se ku mund të shahet e zihet me Ervin Kurtin!
Pardon My French • 21:53 22/02/2024
I ftuar në “Pardon My French”, nën moderimin e Jonida Aliçkolli dhe Arbër Çepani, Ervin Kurti komentoi gjithçka rreth rikthimit të tij në televizion, pas një pauze të shkurtër. “Muzikë kur dëgjoj” titullohet rubrika ku shumë shpejt do ta shohim bashkë me Nevina Shtyllën, rubrikën më të re në programin televiziv “E Diell”. Ervin Kurti Jonida Aliçkolli Arbër Çepani
Arbër Çepani zbulon fantazinë erotike me Jennifer Lopez!
Pardon My French 18:43 16/05/2024
Juli apo Meritoni? Cili e meriton finalen?
Pardon My French 18:37 16/05/2024
Julka: “Egla lë për të dëshiruar, Graciano ka shkelur linjat e shoqërisë”!
Pardon My French 16:56 16/05/2024
Julka Gramo komenton “BBV3”: Romeo më pëlqen/ Alban Musa: Dua ta fitojë Jul Deda…
Pardon My French 14:04 16/05/2024
“U çmend e ftuara, u zverdh Albani”, për kë e ka fjalën Julka?
Pardon My French 10:52 16/05/2024
Nga BBV dhe debatet e tij tek hitet dhe muzika e Ronela Hajatit – Pardon My French 08/09/2024
Pardon My French 20:57 09/05/2024
Ronela Hajati: “Kënga për mua është biznes”!
Pardon My French 19:39 09/05/2024