Nga besimi në Zot e deri tek jeta politike, Toni Gogu zbulon gjithçka për TAR!
Ndryshe • 18:31 01/02/2023
I ftuar në ‘Ndryshe’ ishte Toni Gogu, ish- pastor, ish Prefekt i Tiranës. ish- zv Ministër i Drejtësisë dhe aktualisht anëtar e deputet i Partisë Socialiste. Në një intervistë si nuk e keni parë më parë, z. Gogu na rrëfen shumë gjëra që nuk i dinim rreth politikës brenda PS dhe jo vetëm. Adi Pojana Salsano Rapi Dj Vini Toni Gogu
Dea Vieri: “Burri im do lajë e fshijë, unë do vërdallisem”!
Ndryshe 21:09 17/04/2024
Dea Vieri: “Romeo ka ‘gjujt’ gjithë gocat e shtëpisë, nuk është i formuar”!
Ndryshe 21:07 17/04/2024
A do e pranojë Olsa Muhameti konkurrenten me të dashur në Për’puthen? – Telefonata Kurth!
Ndryshe 21:04 17/04/2024
Seminari “Dëmi nga Bixhozi” mbahet në kazino, situata del nga kontrolli!
Ndryshe 21:00 17/04/2024
“Po të kishim pasur gjë…”/ Dea Vieri zbulon nëse do të ishte lidhur me këtë banor të BBV!
Ndryshe 17:58 17/04/2024
A është bërë pishman për daljen nga BBV? Ja si përgjigjet Julia Ilirjani…
Ndryshe 00:06 11/04/2024
Gjithçka ‘pa nivel’ që nuk e dinit për Julia Ilirjanin!
Ndryshe 00:02 11/04/2024