Nga elegjia e BBV “Sherr pa kuptim për një masturbim” te veçantia e artit të piktores Stela Rustemaj
S'e Kam me Ty • 20:35 10/05/2024
E ftuar në emisionin “S’e Kam me Ty” ishte Stela Rustemaj. Ekonomiste dhe juriste por që ka vendosur që t’i përkushtohet pikturës dhe artit duke qenë se janë pasioni i saj më i madh. Veçantia e artit të saj është se ajo përdor gjuhën e trupit dhe jo penelat për pikturat. Jonida Aliçkolli Lei Kraja Elios Shuli Stela Rustemaj Dj Ankloe
“Do të pranosh që unë të të prek ose…”/Rita Petro tregon rastin e ngacmimit në fillimet e karrierës…
S'e Kam me Ty 19:14 14/06/2024
Meri Shehu “merr flakë” në studio!
S'e Kam me Ty 12:05 08/06/2024
Iva Tiço: Kam punuar pa rrogë, periudha më e zezë!
S'e Kam me Ty 11:08 08/06/2024
Nga “diss-i” i Eglës për banorët tek surpriza e Manushit, moderatorët komentojnë të rejat e showbiz!
S'e Kam me Ty 09:12 08/06/2024
Nga fustani i trashëguar tek detajet e dasmës, Iva Tiço zbulon gjithçka për TAR!
S'e Kam me Ty 10:15 07/06/2024
“Mezi mbaja lotët…”/ Iva Tiço zbulon detaje nga dasma: Fustani ishte frymëzuar nga i gjyshes…
S'e Kam me Ty 21:15 06/06/2024
Nga videot në virale të javës deri tek rrëfimi i gazetares së terrenit së TCH, Alma Demiraj!
S'e Kam me Ty 17:55 31/05/2024