Nga hajdutët e çadrave tek hajdutët e kasetave, moderatorët zbulojnë ç’kanë “vjedhur”!
S'e Kam me Ty • 21:38 19/04/2024
Në lumin e programeve televizive dhe ‘qyfyreve’ të tyre frymëzuar nga cikli ‘Mai Dire’ i Mediaset – tre emra të njohur të radios & TV në Shqipëri vijnë me një program ku komentohen perlat nga programet që njihni dhe nuk i njihni, që i keni parë ose me shumë gjasa jo, xhanëm me kaq sa janë kjo është e pamundur… Një emision nga Jonida Aliçkolli, Elios Shuli dhe Lei Kraja, çdo të enjte në Top Albania Radio. Jonida Aliçkolli Elios Shuli Lei Kraja
Astrologe Shyle parashikon fituesin e BB VIP 3!
S'e Kam me Ty 22:05 17/05/2024
Stiliste Valteri: “Erjola më është dukur vulgare, Françeska mban kurorën”!
S'e Kam me Ty 22:05 17/05/2024
“Meritoni e meriton”, elegjia dedikuar BB VIP 3!
S'e Kam me Ty 22:05 17/05/2024
Lei Kraja: “Më ka ngacmuar Alfio kur po ndahej”!
S'e Kam me Ty 22:05 17/05/2024
Nga elegjia dedikuar BBV3 tek parashikimi i fituesit dhe zbulimi i banorit që vishet më me stil!
S'e Kam me Ty 19:13 17/05/2024
Nga elegjia e BBV “Sherr pa kuptim për një masturbim” te veçantia e artit të piktores Stela Rustemaj
S'e Kam me Ty 20:35 10/05/2024
Zbuloni ngjyrat që përkufizojnë Ramën, Berishën dhe Ledion Liçon!
S'e Kam me Ty 19:46 10/05/2024