Nga provimi i VIP-ave tek intervista ndryshe e Nevina Shtyllës: “Nuk do doja të isha në BB VIP 3…”
Ndryshe • 18:00 28/03/2024
Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe. Shkundja sarkastike e realitetit politik dhe social që jetojmë me një prej figurave më të pëlqyera të humorit shqiptare si edhe një prej personazheve më të dashura të televizionit. Pse Shqipëria është kjo që është, pse shqiptarët janë siç janë, një vështrim plot humor mbi jetën që bëjmë që do t’ju sjellë gjëndje të mirë shpirtërore përpara se të mbyllni ditën tuaj. Adi Pojana Visjan Ukcenaj Salsano Rapi Nevina Shtylla DJ Vini
Dea Vieri: “Burri im do lajë e fshijë, unë do vërdallisem”!
Ndryshe 21:09 17/04/2024
Dea Vieri: “Romeo ka ‘gjujt’ gjithë gocat e shtëpisë, nuk është i formuar”!
Ndryshe 21:07 17/04/2024
A do e pranojë Olsa Muhameti konkurrenten me të dashur në Për’puthen? – Telefonata Kurth!
Ndryshe 21:04 17/04/2024
Seminari “Dëmi nga Bixhozi” mbahet në kazino, situata del nga kontrolli!
Ndryshe 21:00 17/04/2024
“Po të kishim pasur gjë…”/ Dea Vieri zbulon nëse do të ishte lidhur me këtë banor të BBV!
Ndryshe 17:58 17/04/2024
A është bërë pishman për daljen nga BBV? Ja si përgjigjet Julia Ilirjani…
Ndryshe 00:06 11/04/2024
Gjithçka ‘pa nivel’ që nuk e dinit për Julia Ilirjanin!
Ndryshe 00:02 11/04/2024