Celebrities Gossip Showbiz

Nis dasma, ja momenti emocionues kur banorët mirëpresin Heidin!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Dasma e shumëpritur nga të gjithë, ajo e Romeos dhe Heidit sapo ka nisur. Të gjithë banorët kanë pritur me duartrokitje dhe shumë të buzëqeshur nusen në ambjentin ku do të zhvillohet dasma.