Celebrities Film & Tv Magazine Showbiz

Një surprizë për Arbër Hajdarin, përlotet opinionisti!

Prej kohësh, opinionisti i “BBV3”, Arbër Hajdari nuk feston ditëlindjen. Kjo sepse Elsa, njëra prej vajzave që ai ka ndihmuar me fondacionin ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundjeje.

Mes emocionesh, Arbrit iu bë një surprizë mbrëmjen e sotme në Prime të “Big Brother VIP Albania 3”. Opinionisti i prekur u shpreh:

Jam i sigurt se Elsa tani është në Parajsë. Kishim kaluar shumë gjëra mes njëri-tjetrin dhe për herë të parë kam dashur të tërhiqem nga puna që unë bëja. Ajo u nda nga jeta shumë shpejt në kohën e pandemisë.