Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Nominimi nga Kuta e Pandorës, banorja e parë që eliminohet nga shtëpia mbrëmjen e sotme është…

Roza është e eliminuara e parë e kësaj mbrëmjeje, e cila lë shtëpinë dhe heq dorë nga çmimi i madh dy javë përpara finales.

Ajo ishte në nominim me Heidin, Erjolën dhe Françeskën, me këtë të fundit që e vendosi në këtë televotim pas Kutisë së Pandorës. Përpara daljes nga shtëpia, Roza nuk i mbajti dot lotët, duke përshëndetur të gjithë banorët e tjerë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Në studio ajo hapi biletën e “Lori Caffe”, e cila ishte vetëm vajtje.