Celebrities Gossip Showbiz

“Nuk janë çift i vërtetë, Romeo ishte për Riken…”, habit Meri Shehu, flet për çiftin Romeo-Heidi!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ish-banorja e “BBV3”, Meri Shehu, e cila është eleminuar javën e kaluar ka qenë e ftuar ditën e sotme tek “Shqipëria Live” me Erjona Rusin dhe Arjon Muça. meri ka treguar shumë për eksperiencën e saj brenda në shtëpi, marrëdhëniet me banorët e tjerë dhe mendimin e saj për ta. E pyetur se çfarë mendimi ka për çiftin Romeo-Heidi, Meri ka habitur me përgjigen:

Meri: Ata në tavolinë i kam ulur unë se Romeo ishte për Riken dhe një moment e tërhoqa anash dhe i thash: “Mendoj se Heidi, do dukesh më mirë me të…”

Erjona: Shkuesja je ti?

Meri: Po

Arjon:T duken çift i vërtetë?

Meri: Jo nuk janë çift i vërtetë, Heidi është më e përfshirë e gjëmonte mbrapa në shtëpi, po nuk besoj se Romeo që zgjodhi në atë menyrë ishte mes dy femrave dhe nuk eshtë ndonjë çift…

 

Erjola dhe Fationi kanë debatuar me njëri-tjetrin në kuzhinë, debat i cili nisi për shkak të ankesave të Fationit si lider për punët e shtëpisë. Të dy kanë kaluar në tone të larta zëri derisa Erjola është larguar duke përdorur një fjalor banal ndaj Fationit.