Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Nuk ka baba që nuk do të prekej nga këto fjalë, ja dedikimi i Ledrit për ditëlindjen e të atit

Ai është një ndër reperat më të dashur të publikut, projektet muzikore të të cilit të gjithë i adhurojmë. Por jo vetëm kaq! Nga Ledri na pëlqen gjithashtu edhe raporti shumë i mirë që ai ka me familjen e tij. Shpeshherë ai na tregon se sa shumë i do pjesëtarët e familjes përmes postimeve në rrjetet sociale qoftë me partneren Sarën, me mamanë, me gjyshin e tij të ndjerë i cili u nda nga jeta pak kohë më parë si dhe me babain.

Sa i përket këtij të fundit, Agroni feston sot ditëlindjen dhe i rrethuar nga dashuria e familjes ka marrë mesazhet dhe urimet më të bukura. Kujtojmë se kjo është ditëlindja e parë e tij që e feston si gjysh por edhe pse e ka këtë titull, ai duket ende si një djalë i ri. Të paktën i këtij mendimi është edhe Ledri i cili pak orë më parë ka postuar në Insta Story një foto ku shfaqet krah babait të tij. Artisti i bën urimin më të dashur Agronit ku thekson se edhe pse tashmë është gjysh, ai duket i të njëjtës gjeneratë si Ledri. A nuk jeni dakord dhe ju?!

Një tjetër urim të bukur, Agroni e ka marrë edhe nga bashkëshortja e tij Xheraldina e cila ka postuar foton e tij në Instagramin e saj duke e shoqëruar me datën e lindjes dhe një zemër ’emoji’.