Kreizia Velija

Këngëtari i njohur Gashi paralajmëron një surprizë për të gjithë fansat, sidomos ata shqiptarë
Ups! Bashkëshortja e Shpat Kasapit revoltohet keq me ndjekësit, çfarë ka për t’u thënë ajo?!
Ndodh e papritura në “Për’puthen +40”, protagonisti nga Italia nuk përmbahet, përpiqet të puthë me zor Shqipen
Kryeministri, Boris Johnson jep lajmin ‘e trishtë’ që kthehet menjëherë në parodinë më qesharake të momentit
Dua Lipa jep lajmin e madh për “Sunny Hill Festival” dhe mezi po presim
Vjen dhe reagimi i Alex Rodriguez pas romancës së ish-partneres së tij J.Lo me Ben Affleck…
Renis Gjoka emocionon me dedikimin për partneren e tij…
“Rilindje”/ Ja pamjet “HOT” nga festa e çmendur e ditëlindjes së Roza Latit
Mos e besoni po deshët! Ja pamjet luksoze të rezidencës 18 milionë dollarëshe të çiftit Lopez dhe Afflex
5 shenja që tregojnë se lidhja juaj po ju “merr frymën”
Flirtimi, dashuria dhe si të sillemi gjatë një lidhjeje romantike
Mevlani tregon arsyen se pse erdhi ndarja me Ledjanën…
Top Albania Classics – 12 Qershor 2021
“Si adoleshentë…” Olta Gixhari poston videon romantike me partnerin e saj
Kanye West po bën plane për të pasur fëmijë me Irina Shayk?!
Aleksandër Gjoka thyen heshtjen, flet për herë të parë pas arrestimit nga policia
Angelina Jolie rikthehet në krahët e ish-bashkëshortit?!
Valdrin Sahiti shfaqet në superformë duke shijuar pushimet
Luana Bajrami, 20-vjeçarja e cila çon Kosovën në Festivalin e Kanës!
Parukieri i njohur turk Sezer na zbulon më shumë lidhur me skuadrën turke në Kampionatin Europian
Meri Shehu parashikon fituesin e Kampionatit Europian! Cila skuadër do ta fitojë kompeticionin sipas saj?
Starton “Paso Euro 2020” në “TAR”. Denisi dhe Albana ju zbulojnë rrugëtimin 1-mujor të futbollit.
Jeni në dilemë si të arredoni shtëpinë tuaj? Ja 7 gabime që nuk duhet t’i bëni kurrë
Nuk ka baba që nuk do të prekej nga këto fjalë, ja dedikimi i Ledrit për ditëlindjen e të atit
Epoka “KUWTK” ka përfunduar, ja se si kanë ndryshuar protagonistet e serialet ndër vite
Fenomeni “Për’puthen” vazhdon turin në Shqipëri, dalin në pah fansat e vërtetë
Ja çfarë mendon Erion Braçe për këngën e re të Elvana Gjatës…
“Mos fol o llapaqen” / Taulant Ballës i prishin konferencën…
Për të gjithë fansat e “Sex and the City” kemi një lajm të mirë! Ja detajet që zbulohen nga rikthimi i serialit…
Luana Bajrami, 20-vjeçarja e cila çon Kosovën në Festivalin e Kanës!
Top Albania Classics – 5 Qershor 2021
Magnet në krah pas vaksinimit? Mjeku Ilir Alimehmeti jep teorinë e tij…
Kim Kardashian thyen heshtjen dhe zbulon arsyen e vërtetë të divorcit me Kanye West
Ermal Meta sapo na bëri krenarë me një tjetër sukses të tijin!
Dafina Zeqiri ka të njëjtin ‘problem’ si të gjitha femrat me partnerin e saj…
HistoGri, ana gri e së vërtetës – së shpejti në Top Albania Radio
Ndërron jetë në moshën 74-vjeçare aktori Ernie Lively, babai i Blake Lively
Çfarë po ndodh?! Futbollisti i njohur shpreh hapur pëlqimin e tij ndaj Kidës?!
Zbulohen detajet e projektit të ri të Lisa Kudrow që vjen së shpejti