Celebrities Gossip Showbiz

“Nuk u besoj këtyre mureve, por asaj vajzës po…”/ Heidi dhe Romeo komentojnë ‘krisjen’ mes tyre!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Dinamikat në shtëpinë e “Big Brother VIP” ndryshojnë në çdo moment.

Ndërkohë, Heidi është gjendur ‘mes dy zjarreve’, Romeos dhe Julit. Kjo situatë ka krijuar një ‘krisje’ mes Heidit dhe Romeos. Ky i fundit u shpreh si më poshtë.

Është shumë e vështirë të analizoj sot gjithçka që ne kemi jetuar. Kanë qenë ditët më të vështira në këtë shtëpi. Unë nuk u besoj këtyre mureve, por asaj gocës po. Kur nuk po e kërkoj unë pozicionimin pse ju bezdis juve të tjerëve? Kur nuk ndikoj unë, kur nuk flas unë për veten, asnjë nga këta nuk ka të drejtë të flasë.

Heidi ra dakord me Romeon duke u shprehur:

Unë i besoj Romeos dhe ai nuk më ka dhënë shkas që të mos i besoj…