Celebrities Gossip Showbiz

Olta Gixhari zbulon ‘look-un’ e saj të plotë në promon e “Dancing With the Stars”!

Së fundmi pasi janë konfirmuar pjesëmarrësit dhe juria, vjen edhe publikimi i promos zyrtare të “DWTS”. Në klip konfirmohet se Bora Zemani dhe Eno Popi do të jenë sërish prezantues të këtij spektakli magjik. Ky show kaq i ndjekur nga shikuesit do të nisë më 6 Tetor dhe do të transmetohet live çdo të premte në Top Channel.

Olta Gixhari do të jetë anëtare e jurisë së “DWTS” dhe kjo është zbuluar tashmë. Ditën e sotme aktorja ka postuar një foto nga prapaskenat e xhirimeve të promos së speltaklit, duke treguar ‘look-un’ e saj të plotë dhe mjaft të veçantë.

E ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë aktorja e njohur, Olta Gixhari. Ajo ka zbuluar më shumë detaje nga karriera e saj edhe për projektet që ajo do të jetë e angazhuar si filmi “Në Kuadër të Dashurisë” dhe spektakli “Dancing With The Stars” dhe jo vetëm…