Olta Sheta për “BBV3”: “Shpresoj të mos mbyllet kurrë, të na bëjnë më shumë bebe…”
Live From Tirana • 10:55 23/04/2024
Në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e “BB”, Olta Shetaj. Meritoni pas Prime-t të së shtunës i deklaroi Erjolës se shpreson për një bebe më Ilnisën. Ndërkaq, Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Si i komenton Olta të gjitha këto? Jerida Sakaj Olta Sheta Dj Danko
Profesioni i duhur për secilën nga shenjat e horoskopit sipas Xhiliola Lamaj…
Live From Tirana 09:15 22/05/2024
“Fati nuk ekziston, njeriu e zgjedh vetë”/Teologu Miron Çako: “Perëndia njeh rrugëtimet tona…”
Live From Tirana 09:13 22/05/2024
Gent Disha, artisti mes muzikës dhe aktrimit/Ja çfarë do të vijë së shpejti për publikun!
Live From Tirana 11:08 21/05/2024
“Nordstern Presents: Adriatique in Tirana”/25 Maji sjell eventin unik që nuk duhet ta humbisni!
Live From Tirana 11:06 21/05/2024
“Vajzat më të fuqishme…”/Zhaklina Gjolla: “Dua që këtë BBV ta fitojë…”
Live From Tirana 09:04 18/05/2024
Zhaklina Gjolla: “Do më pëlqente që në finale të shkonte…”
Live From Tirana 09:02 18/05/2024
“Bëri shumë zhurmë, por ka filluar të bëhet e bajatshme”/Me cilën banore e ka Zhaklina Gjolla?!
Live From Tirana 08:59 18/05/2024