Celebrities Gossip Showbiz

Ekskluzivisht për TAR/ Pajtohen dhe përqafohen Erjola dhe Graciano live në Tapetin e Kuq të finales së “BBV3”!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve po i vjen fundi. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Romeo Veshaj, Julian Deda, Egla Ceno, Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi janë banorët që kanë prekur finalen e madhe. Edhe këtë vit “Big Brother VIP” vjen sa më pranë jush në një transmetim ekskluziv nga TAR.

Vetëm pak më parë ka nisur Tapeti i Kuq i finales së madhe të “BBV3” me ish-banorët e këtij edicioni. Albana Ruçi ka tentuar të pajtojë Erjolën dhe Gracianon live dhe ia doli mbanë. Erjola dhe Graciano pajtohen dhe përqafohen duke i lënë pas të gjitha hatërmbetjet nga brenda shtëpisë së “BBV3”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)