Pasó 23 Shkurt/ Italianët marshojnë në Europë, penalltia e Dinamos që trazoi kampionatin!
PASÓ • 23:20 24/02/2024
Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Të gjitha eventet sportive kanë resumenë e tyre në “Pasó”. Na ndiqni çdo të premte, vetëm në Top Albania Radio. Glenti Nallbani Ed Manushi Gëzim Sinemati Lorenc Jemini Dritan Stoka Dj Ankloe
Polemikë në Champions League/Deklarata e Guardiolës: “Bari ishte pak më lartë…”
PASÓ 15:09 14/04/2024
Mori topin në zonë, rasti i penalltisë në ndeshjen Arsenal – Bayern/Analizë e çunave të “Pasó”!
PASÓ 15:07 14/04/2024
Çmimi i biletave për “Final Four”/Deklarata e Tetovës një sinjal alarmi, trajneri:”Jam i frikësuar…”
PASÓ 15:06 14/04/2024
Në kuadër të ndeshjes Manchester City dhe Real Madrid, në Tiranë do të vijnë 5 kupa origjinale të…
PASÓ 15:05 14/04/2024
Paso 12 Prill/Netët magjike europiane dhe frika e një trajneri në Shqipëri!
PASÓ 19:08 13/04/2024
Finalja e Kupës së Mbretit dhe ngjarjet më të rëndësishme sportive!
PASÓ 13:25 08/04/2024
Jemini: Chelsea është një zhgënjim i jashtëzakonshëm këtë vit…
PASÓ 13:23 08/04/2024