Celebrities Gossip Showbiz

Plas “lufta” në mes të natës në shtëpi, çfarë ndodhi mes banorëve?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

E teksa të gjithë po presin 25 majin, banorët duket se kanë vendosur që t’i shijojnë në maksimum këto ditë në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Mbrëmë Juli ka shkuar te krevati i Françeskës dhe nuk donte t’a linte të flinte, pasi ajo një natë më parë nuk e kishte lënë të flinte atë. Murati e gjuan me jastëk dhe më pas aktori bën të njëjtin veprim.