Albanian’s Hot Top 30, Week of February 12th

Një tjetër këngë e re ju është shtuar tregut muzikor dhe bëhet fjalë për projektin “Zemra e saj” që vjen nga reperët Majk, Mc Kresha dhe Lyrical Son. Teksti është shkruar nga vetë reperët dhe menjëherë është pritur mirë nga dëgjuesit. Një bashkëpunim mjaft i veçantë ka ardhur nga ADION dhe Nonejm, të cilët kanë publikuar këngën “Todo o Nada”.

“Inshallah” është një këngë e re nga Arta Kabashi & Anso, të cilën ekipi i Artës e ka publikuar tashmë që ajo është pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip Albania 3”. Nga ana tjetër, Elgit Doda vjen me këngën “Do Vij”, tekstin e të cilës e ka shkruajtur Romeo Veshaj, që gjithashtu është bërë pjesë e formatit të BBV3. Artisti Ibro Deli ka bërë një rikthim të fuqishëm me publikimin e këngës “A Thu”, projekt i cili e rikthen atë pas një periudhe të gjatë.

Powered by The Top List © / Top Awards ©

1
Mc Kresha x Lyrical Son Ft. Majk
Zemra e saj
2
ADION x Nonejm
Todo o Nada
3
Arta Kabashi & Anso
Inshallah
4
Elgit Doda
Do Vij
5
Ibro Deli
A thu
6
Xhensila
Zemër e Helmuar
7
Sardi
Ndoshta Ti Je Mirë
8
Stiv
Harruar
9
D-block Europe, Noizy
Eagle
10
Semi Jaupaj
Lulet
11
Anxhela Peristeri
Para Teje
12
Dafina Zeqiri
Huti
13
Aurela Gaçe & Aleksandër Gjoka
Eja dashuri
14
Meriton Mjekiqi x Bardhi
Firmato
15
Capital T
Propaganda
16
Rzon x Majk
Forca
17
Don Phenom
Supreme
18
Bennito x Big Basta
Guantanamo
19
Sardi Strugaj
Boshatisur
20
Yll Limani
Sonte
21
Yll Limani
Eja
22
Yll Limani
Tuat
23
Yll Limani
Gjuje
24
Yll Limani
Nuk po ec
25
Yll Limani
Ndjenje
26
Yll Limani
Mos Harro
27
Yll Limani
Borxhi
28
Yll Limani
Injoro
29
Yll Limani
Mos Prit
30
Yll Limani
Kqyrem tu shku