Albanian’s Hot Top 30, Week of February 19th

Meriton Mjekiqi dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri titulluar “Ku Je”. Publikimi i tyre erdhi gjatë qëndrimit të Meritonit në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjithashtu, edhe Bardhi dhe skuadra e tij ka bërë të njëjtin veprim, ku është publikuar kënga “Tradhtare” gjatë qëndrimit të tij si konkurrent në shtëpi.

Artisti Alandy vjen me një projekt të ri muzikor, titullar “Pa Limit”, projekt i cili vjen mjaft ritmik dhe me beat-e mjaft të veçanta. Nga ana tjetër, Art Abazi zgjedh të vijë nën tigujt e lehtë të instrumenteve me një këngë dedikuar dashurisë, titulluar “Pa Gjumë”. Një bashkëpunim mjaft i fuqishëm vjen mes Ervin Gonxhi, Martin Hoxha dhe Vinsmoker që sjellin “Face to face”.

Powered by The Top List © / Top Awards ©

1
Meriton Mjekiqi x Majk
Ku Je
2
Bardhi
Tradhtare
3
Alandy
Pa Limit
4
Art Abazi
Pa Gjumë
5
Ervin Gonxhi ft. Martin Hoxha, Vinsmoker
Face To Face
6
Mc Kresha x Lyrical Son Ft. Majk
Zemra e saj
7
ADION x Nonejm
Todo o Nada
8
Arta Kabashi & Anso
Inshallah
9
Elgit Doda
Do Vij
10
Ibro Deli
A thu
11
Xhensila
Zemër e Helmuar
12
Sardi
Ndoshta Ti Je Mirë
13
Stiv
Harruar
14
D-block Europe, Noizy
Eagle
15
Semi Jaupaj
Lulet
16
Anxhela Peristeri
Para Teje
17
Dafina Zeqiri
Huti
18
Aurela Gaçe & Aleksandër Gjoka
Eja dashuri
19
Meriton Mjekiqi x Bardhi
Firmato
20
Capital T
Propaganda
21
Rzon x Majk
Forca
22
Don Phenom
Supreme
23
Bennito x Big Basta
Guantanamo
24
Sardi Strugaj
Boshatisur
25
Yll Limani
Ndjenje
26
Yll Limani
Mos Harro
27
Yll Limani
Borxhi
28
Yll Limani
Injoro
29
Yll Limani
Mos Prit
30
Yll Limani
Kqyrem tu shku