Dj SAIX – Top 20 Songs of 2021

Dj SAIX e keni dëgjuar prej kohësh tashmë në emisionin e tij në Top Albania Radio, “Top Albania Classics” çdo të shtunë me muzikën e tij të përzgjedhur të rrymës house dhe deep house. Teksa jemi në ditët e fundit të 2021, SAIX ka përzgjedhur disa nga hitet e publikuara gjatë këtij viti, të cilat sipas tij kanë qenë ‘on top’. Zbuloni 20 këngët më të mira të 2021 të zgjedhura me kujdes nga Dj SAIX…

1
Armin van Buuren & Davina Michelle
Hold On
2
ATB, Topic, A7S
Your Love (9PM)
3
Ava Max
EveryTime I Cry
4
Bebe Rexha
Sabotage
5
Bob Sinclar, Kee
D.N.A
6
David Guetta
Get Together
7
Doja Cat feat. SZA
Kiss Me More
8
Ed Sheeran
Bad Habits
9
Imagine Dragons
Lonely
10
Justin Bieber feat. Daniel Caesar, Giveon
Peaches
11
KC Lights, Leo Stannard
Cold Light
12
Lana Del Rey
Chemtrails Over The Country Club
13
Madame, Fabri Fibra
IL MIO AMICO
14
Masked Wolf feat. G-Eazy & DDG
Astronaut in the Ocean (Remix)
15
Pop Smoke feat. Dua Lipa
Demeanor
16
Purple Disco Machine feat. Eyelar
Dopamine
17
Rita Ora, David Guetta & Imanbek feat. Gunna
Big
18
The Weeknd & Ariana Grande
Save Your Tears (Remix)
19
Twenty One Pilots
Shy Away
20
Ty Dolla $ign, Jack Harlow & 24kGoldn
I Won