Prapaskenat e dasmave shqiptare, balerini Niko Spiro na rrëfen gjithçka në TAR!
Live From Tirana • 08:58 26/05/2023
I ftuar në “Live From Tirana” ka qenë balerini Niko Spiro, i cili ka qenë dhe në “Dancing With The Star”. Ai ka treguar gjithçka mbi dasmat shqiptare dhe vallëzimet në çift të nuses dhe dhëndrit. A ka punuar me personazhe të famshëm Niko për dasmat e tyre? Eni Shehu Niko Spiro Danko Dj
Ditët e nxehta të verës kërkojnë përkujdesje speciale të lëkurës, ja këshillat e ekspertes!
Live From Tirana 08:49 24/05/2024
A ka miqësi mes një djali dhe një vajze? Albana Bejko: “I kam vendosur në friendzone…”
Live From Tirana 08:47 24/05/2024
Rrugëtimi i banorëve të BBV3 sipas shenjës së horoskopit, kush mund të fitojë?!
Live From Tirana 09:45 23/05/2024
Të humbasim peshë në mënyrë natyrale, herbalisti Irfan Gjeçi jep këshillat e tij!
Live From Tirana 09:42 23/05/2024
Profesioni i duhur për secilën nga shenjat e horoskopit sipas Xhiliola Lamaj…
Live From Tirana 09:15 22/05/2024
“Fati nuk ekziston, njeriu e zgjedh vetë”/Teologu Miron Çako: “Perëndia njeh rrugëtimet tona…”
Live From Tirana 09:13 22/05/2024
Gent Disha, artisti mes muzikës dhe aktrimit/Ja çfarë do të vijë së shpejti për publikun!
Live From Tirana 11:08 21/05/2024