Pritjes i erdhi fundi, premiera absolute e filmit “Guxim” vjen në Cineplexx!
@ the Movies • 00:01 06/04/2024
Edi na ka njohur me premierat më të fundit që po shfaqen këtë javë në Cineplexx. Ndër to është dhe filmi më i ri i momentit "Guxim", i cili ka sot premierën absolute. Po ashtu njihuni me disa informacione nga Festivali i Filmit në Kanë... Edi Hallaçi Dj XXL
Ja filmat dhe serialet që duhet të shikoni me patjetër këtë verë!
@ the Movies 17:57 17/06/2024
Mbani vathë në vesh, këto filma nuk do të donit që t’i humbisni…
@ the Movies 00:08 08/06/2024
“Atlas” me Jennifer Lopez dhe jo vetëm/Filmat më ‘IN’ të momentit, ja çfarë të shihni në Netflix!
@ the Movies 00:07 08/06/2024
Filmat më të rinj në Cineplexx dhe çfarë pritet të vijë së shpejti, ja çfarë na zbulon Edi dhe Edea!
@ the Movies 00:06 08/06/2024
Mblidhni të dashurit tuaj para ekranit të TV dhe mos i humbisni këto sugjerime filmash…
@ the Movies 09:15 01/06/2024
‘Best Duo Movies’/Dyshet spektakolare nëpër filma, ja çfarë të shihni me miqtë tuaj këtë fundjavë!
@ the Movies 08:58 01/06/2024
Filmi i shumëpritur “Bad Boys: Ride or Die” së shpejti në kinema, ja detajet e para!
@ the Movies 08:58 01/06/2024