Promovimi i talentëve të rinj/ Nikoll Prendi vjen me rolin e veçantë në “Legjenda e Bastunit”!
TAR Exclusive • 00:00 18/05/2024
Mbrëmjen e 16 Maj u mbajt premiera e “Legjenda e Bastunit”, një film dramatik me një mesazh dhe domethënie shumë të rëndësishme, me regji të Xhosli Rama dhe me distribucion nga Top Channel Films. Kinema Cineplexx në TEG u mbush me dashamirës dhe me persona mjaft të njohur të botës së medias në Shqipëri. Edi Hallaçi Nikoll Prendi
Sara Gjordeni e vetme në tapetin e kuq? Përse nuk ishte Bardhi në finalen e BBV?!
TAR Exclusive 00:02 29/05/2024
“Unë e kam fituar Big Brother-in tim”/ Roza Lati flet për finalen e madhe!
TAR Exclusive 00:01 29/05/2024
Bëri më shumë bujë me reklamën e Lori Caffe apo në Big Brother? Ja si përgjigjet Rike Roçi…
TAR Exclusive 00:00 29/05/2024
Doli në vendin e dytë/Julian Deda tregon se si ishte rrugëtimi i tij në BBV!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
E prekur dhe me lot pas finales së BBV/ Ilnisa Agolli tregon emocionet e para!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
E priste që të dilte Meritoni i pari? Ja si përgjigjet Lidi Delia!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
Liam Mandiaro: “Në qoftë se fiton Heidi do të dalin modelet, nëse fiton Egla…”!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024