Pse u mërzitën Deborah dhe Niko kur u larguan nga “Dancing With The Stars”?
Pardon My French • 20:21 23/11/2022
Të ftuar në emisionin "Pardon My French" ditën e sotme kanë qenë Deborah Keçi dhe Niko Spiro, çifti i cili javës që kaloi përfundoi rrugëtimin në spektaklin "Dancing With The Stars". Ata arritën që për shtatë javë të provonin disa disiplina të ndryshme kërcimi dhe të jepnin makismumin e tyre me performancat dhe padjeshkat e vështira. Jonida Aliçkolli Elona Duro Deborah Keçi Niko Spiro Danko Dj
“Sot kemi bre**, po s’kemi lekë”, Devi dhe Dori zbulojnë gjithçka mbi miqësinë 20- vjeçare!
Pardon My French 18:42 01/12/2022
“Shefi na urdhëroi të bënim fëmijë”, Devi dhe Dori zbulojnë sekretet e të punuarit me Filip Çakulin!
Pardon My French 18:41 01/12/2022
Dështimi në ‘Portokalli’, shkëlqimi në teatër, dyshja e ‘Fiks Fare’ flet mbi martesën profesionale!
Pardon My French 18:40 01/12/2022
Team Dua vs Team Rita: Cila artiste mblodhi më shumë shqiptarë?
Pardon My French 18:39 01/12/2022
A tradhëtohet një princ me një bodyguard? Elona dhe Jonida kanë diçka për t’i thënë Meghan Markle…
Pardon My French 18:38 01/12/2022
Cilat janë shenjat më festive të horoskopit?
Pardon My French 18:37 01/12/2022
Në një intervistë si kurrë më parë, Devi dhe Dori na rrëfejnë për jetën private dhe karrierën!
Pardon My French 17:12 01/12/2022