“Qëllimi im është që t’ia dal…”/Sara Karaj më e fokusuar se kurrë për të shkuar në finalen e “DWTS”!
Live From Tirana • 08:39 21/09/2023
Sipërmarrësja dhe blogerja e njohur Sara Karaj është një nga konkurrentet më të fundit e zbuluar nga faqja zyrtare e “Dancing With The Stars” në Instagram. E ftuar në një lidhje telefonike për “Live From Tirana” ka qenë Sara për të folur mbi përjetimet e saj në angazhimin në këtë spektakël dhe jo vetëm. Eni Shehu Sara Karaj Danko Dj
Barazia gjinore në familje/Si i ndajnë punët e shtëpisë me partnerët Rezart Cenaj e Atalanta Kërçyku?
Live From Tirana 08:57 11/06/2024
Argjend Gjigja paralajmëron projektin e tij muzikor të madh të radhës: “Një tregim jetësor i imi…”
Live From Tirana 00:05 08/06/2024
Qershori me ndryshime pozitive për të gjitha shenjat, Xhiliola Lamaj parashikon lajme të mira!
Live From Tirana 00:04 08/06/2024
Ish-banorët e BBV3 ende në qendër të vëmendjes, ja çfarë po ndodh me ndjekësit e tyre në Instagram!
Live From Tirana 00:03 08/06/2024
Ndarje dhe ribashkime, Angjeli Dikolli zbulon të rejat nga çiftet e showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm!
Live From Tirana 09:02 07/06/2024
Ada, kompozitorja e preferuar e yjeve në SHBA: “Si krijova këngën për historinë personale të J.Lo…”
Live From Tirana 09:13 06/06/2024
Endri Çela sjell shfaqjen “Lule Sajza” mbi tmerret e kampit të Tepelenës, ja çfarë zbulon regjisori!
Live From Tirana 09:03 06/06/2024