Renis Gjoka: “Media duhet të demaskojë pseudo-artistët që nuk dinë të bëjnë asgjë”
Back to the Beginning • 11:27 18/12/2020
Këngëtari shumë i dashur i publikut, Renis Gjoka ishte i ftuar nëpërmjet një lidhjeve telefonike në "Back To The Beginning" për të kujtuar fillimet e karrierës së tij kur ishte pjesë e grupit "Burn". Renisi gjithashtu foli për pseudo-artistët në Shqipëri që rriten me klikime falso dhe përse është një detyrim i medias që t'i demaskojë. Kozeta Kurti Renis Gjoka Saix Dj
Si është të punosh me njeriun e zemrës? Altin Basha zbulon sakrificat dhe si i mposht ato…
Back to the Beginning 18:54 08/06/2024
Kthimi pas në kohë dhe retrospektiva e jetës së Rita Petros në “Back to the Beginning”!
Back to the Beginning 22:32 31/05/2024
“U dashurova, mezi prisja të nesërmen kur merrja radion”/Ervin Kurti në një rrëfim si kurrë më parë!
Back to the Beginning 22:22 24/05/2024
“Definoi vitet që pasuan…”/Igli Gjelishti kujton me nostalgji fillimet në Top Channel!
Back to the Beginning 21:50 18/05/2024
“Tetë vite që bluhet…”/Gjergj Kaçinari zbulon detajet e albumit dhe mënyrën e veçantë që do të vijë!
Back to the Beginning 22:24 10/05/2024
Aida Hani dikur performuese e skenave, sot zgjedh artin e rrugës!
Back to the Beginning 20:54 29/04/2024
Nga ‘ahengu’ tek ariet, Albana dhe Ines tregojnë gjithçka mbi 20 vitet në televizion!
Back to the Beginning 13:51 22/04/2024