Rikthehet Faruk Sejdini tek Dinamo, Sinemati: “Ai është aset që vlen më shumë se Presidenti!”
PASÓ • 17:21 11/03/2023
Emisioni më i kërkuar nga të gjithë fanatikët e sportit. Glent Nallbani, Edi Manushi, Redi Jupi, Lorenc Jemini dhe Gëzim Sinemati mendojnë për të gjithë ju dashamirës të futbollit duke sjellë “Pasó”, emisionin që do t’ju ndjekë çdo të premte në frekuencën e radios tuaj të preferuar, vetëm në Top Albania Radio. Një program sportiv prej 120 minutash i rikthehet informacionit dedikuar sportit çdo javë. Konceptuar si një emision info-argëtues, informohuni mbi faktet, njihuni me protagonistët dhe qëndrimet e tyre. Ed Manushi Glent Nallbani Lorenc Jemini Gëzim Sinemati Redi Jupi Roi DJ
“Pasó” 24 Maj/Surprizat e listës së Silvinhos. Fillon valsi i trajnerëve në Europë!
PASÓ 20:23 26/05/2024
Deklaratat dhe largimi i Xavier Hernández acarojnë situatën me Laporta, çfarë do të ndodhë?!
PASÓ 16:04 19/05/2024
Do të hiqet apo jo VAR-i/Si e shikojnë çunat e e “Pasó” këtë çështje?!
PASÓ 15:56 19/05/2024
Finalja e Kupës në Itali madhështore ndërkohë pse në Shqipëri po bie interesi?!
PASÓ 15:50 19/05/2024
“3 minuta histori”/Kampionati i pijetarëve, shqiptari me raki dhe rusi me vodka, shpallet fitues…
PASÓ 15:12 19/05/2024
Formula e “Final 4” dhe arbitrimi i ndeshjeve/ Çunat e “Pasó” kritikë!
PASÓ 14:14 19/05/2024
“Pasó” 17 Maj/AllegriOut, klubet e mëdha ndryshojnë timonieret, Partizani në finale!
PASÓ 20:17 18/05/2024