Celebrities Film & Tv Magazine

Risi në “Big Brother VIP 3”! Të ndarë në çifte, finalistët do të luftojnë për çmimin e madh!

133 ditë! 4 finalistë! Bëhuni gati për të përjetuar emocionet më të forta nga një maratonë surprizash! Performanca ekskluzive dhe një garë që do të vazhdojë deri në momentet e fundit.

Meritoni ishte i pari finalist që hoqi dorë nga çmimi i madh. Egla, Heidi, Juli, Romeo? Kush e fiton Big Brother?

Në një edicion të Big Brother që nuk rresht së surprizuari, finalja e “BBV3” sapo ka nisur.

Një risi ka patur sot spektakli teksa, katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon, ndërsa Julian Deda me Heidi Bacin.