Ronaldo Sharka: “Kiara po kryqëzohet, por sytë i shkëlqejnë për Luizin”!
Pardon My French • 19:28 26/01/2023
I ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë gazetari dhe njëkohësisht ish-banori i shtëpisë së “Big Brother VIP”, Ronaldo Sharka. Ai ka folur rreth eksperiencës së tij në shtëpinë më të njohur në vend dhe jo vetëm. Ronaldo Sharka Jonida Aliçkolli Elona Duro
”Jam ndjerë në siklet kur kërceva me Oltën”, Shpati s’lë gjë pa thënë për banorët e ‘BBV’!
Pardon My French 17:52 16/03/2023
Shpat Kërleshi: “Luizi nuk bën strategji, por kopjon”!
Pardon My French 17:51 16/03/2023
“Më pëlqejnë natyralet, jo bjondet”, Shpat Kërleshi zbulon të pathënat e puthjes me Nitën!
Pardon My French 17:50 16/03/2023
Shpat Kërleshi: “Luizi nuk bën strategji, por kopjon”!
Pardon My French 17:50 16/03/2023
Nga ‘trekëndëshi’ me Dean dhe Nitën e deri tek komentet për banorët, Shpat Kërleshi flet për TAR!
Pardon My French 17:29 16/03/2023
A ka diçka më shumë se shoqëri mes Luizit dhe Jorit?
Pardon My French 18:32 09/03/2023
Tan Brahimi: “Dola nga shtëpia kur u ndjeva i rrezikuar për zarf të zi”!
Pardon My French 18:30 09/03/2023