Ronela Hajati: “Kënga për mua është biznes”!
Pardon My French • 19:39 09/05/2024
E ftuar në emsionin “Pardon My French” me Jonida Aliçkolli dhe Arbër Çepani ka qenë artistja e mirënjohur Ronela Hajati. Ajo foli më shumë rreth projekteve të saj të fundit, këngët që priten të dalin të reja dhe disa momente epike nga karriera e saj disa vjeçare. Jonida Aliçkolli Ronela Hajati Arbër Çepani R10
“Është e lehtë për ta kritikuar”/ Gazetari Endi Tufa del në mbrojtje të futbollistit Elseid Hysaj!
Pardon My French 18:42 20/06/2024
“Sikur të luante vetë Sylvinho mirë do ishte”, Endi Tufa zbulon “gabimet” e trajnerit!
Pardon My French 18:40 20/06/2024
Parashikimet e pagabueshme të “Simpson”, arsyeja do ju lërë pa fjalë…
Pardon My French 18:38 20/06/2024
Alban Skënderaj “hedh kunjën” për Elvanën?
Pardon My French 18:37 20/06/2024
Gjithçka që duhet të dini mbi divorcin e Besit dhe Xhensilës!
Pardon My French 20:51 13/06/2024
3 benefitet shëndetësore që vijnë nga seksi!
Pardon My French 20:51 13/06/2024
Françeska Rustem ka diçka për t’i thënë Cindy Marinës!
Pardon My French 20:05 13/06/2024