Rrugëtimi i banorëve të BBV3 sipas shenjës së horoskopit, kush mund të fitojë?!
Live From Tirana • 09:45 23/05/2024
Të ftuara në studion e “Live From Tirana” kanë qenë Ira Mestani dhe Gerta Hoxha, të cilat menaxhojnë faqen astrologjike “Binjakët”. Ato kanë folur më shumë mbi rrugëtimin e banorëve të BBV3 sipas shenjës së tyre të horoskopit. Si parashikohet finalja e madhe sipas tyre? Jerida Sakaj Ira Mestani Gerta Hoxha Dj Danko
“Një nga majmunët u përpoq të vidhte varësen e floririt…”/Zhaklina Gjolla ndan eksperiencën e saj në Bali!
Live From Tirana 10:59 25/06/2024
Transplant përmes sistemeve robotike? Ermand Mertenika flet për inteligjencën artificiale në mjekësi!
Live From Tirana 10:59 25/06/2024
“Unifikon trupin dhe shpirtin…”/Instruktorja Jonida Çobani flet për përfitimet shpirtërore të jogës!
Live From Tirana 08:46 22/06/2024
Vazhdon ‘gara’ mes tyre, ja cilët janë ish-banorët e BBV3 që kanë fituar më shumë ndjekës në Instagram!
Live From Tirana 08:38 22/06/2024
Mes muzikës dhe studimeve për mjekësi, Vivian Biagioni tregon si lindi kënga e fundit “As unë as ti”!
Live From Tirana 08:31 22/06/2024
Numerologjia dhe cilësitë e të lindurve në numrin 1, flet Afërdita Zaja!
Live From Tirana 08:31 22/06/2024
“Shqipëria ka shumë probleme, atje jeta është më e lehtë…”/A do ta lërë Julia Ilirjani Amerikën?!
Live From Tirana 09:21 19/06/2024