“Ruhuni, kaq po ju them”, për çfarë e ka fjalën Ronaldo?
Pardon My French • 17:12 23/03/2023
I ftuar në emisionin “Pardon My French” së bashku me Elonën dhe Jonidën ishte ish-banori i shtëpisë së BBV, Ronaldo Sharka. Në një emision mjaft të bukur, moderatori zbuloi se do të jetë opinionisti i ri në programin “Për’Puthen” së bashku me Nedën dhe Arjanin. Përveç kësaj Ronaldo dha mendimin e tij në lidhje me disa situata të krijuara edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ronaldo Sharka Jonida Aliçkolli Elona Duro Roi DJ
“S’kemi konkurrencë”, Eni Shehu dhe Lei Kraja zbulojnë të rejat e Pushime On Top!
Pardon My French 23:11 11/04/2024
Strategjia e Jetmirit dhe Liamit, e tepruar apo e mirëmenduar?
Pardon My French 23:07 11/04/2024
Lorè në BB VIP?
Pardon My French 21:21 11/04/2024
Nga bashkëpunimi me Shpëtim Saraçin tek ëndrra drejt Eurovisionit, Lorè i thotë të gjitha!
Pardon My French 21:19 11/04/2024
Lorè zbulon historinë private pas këngës “Po largohem”!
Pardon My French 21:16 11/04/2024
Lorè zbulon detaje për albumin e ri/ Eni Shehu dhe Lei Kraja nisin xhirimet e “Pushime On Top”!
Pardon My French 18:48 11/04/2024
Marsela Çibukaj performon LIVE për TAR!
Pardon My French 08:02 06/04/2024