Celebrities Gossip Showbiz

“Seks në shtëpinë e BBVip” / Banori habit me deklaratën: Nëse ajo do kishte dëshirë..

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë teksa disa nga banorët po qëndronin në oborr, Liami ka habitur me deklaratën e tij. ai është shprehur se nëse partnerja e tij do të ishte me të në “BBV3” dhe të dy do ta shikonin tv nevojshme do të kryente marrëdhënie seksuale poshtë jorganit para të gjithë shikuesve.

Liam: Nqs ajo femër më vjen këtu dhe unë e shikoj të nevojshe dhe unë dhe ajo për të bërë seks poshtë jorganit do e bëja

Juli: është bërë mor burrë

Liam: Ja e paskan bër thotë