Serena Sula në BBV3?! Andi Vrapi tregon personazhet që do të donte pjesë e këtij edicioni!
Live From Tirana • 09:20 30/09/2023
I ftuar në “Live From Tirana” ka qenë gazetari Andi Vrapi. Ai ka komentuar më shumë profilet e personazheve të njohur në rrjete sociale, por dhe shumë të pathëna të tjera. Redi Roshi Andi Vrapi Wizii Dj
Barazia gjinore në familje/Si i ndajnë punët e shtëpisë me partnerët Rezart Cenaj e Atalanta Kërçyku?
Live From Tirana 08:57 11/06/2024
Argjend Gjigja paralajmëron projektin e tij muzikor të madh të radhës: “Një tregim jetësor i imi…”
Live From Tirana 00:05 08/06/2024
Qershori me ndryshime pozitive për të gjitha shenjat, Xhiliola Lamaj parashikon lajme të mira!
Live From Tirana 00:04 08/06/2024
Ish-banorët e BBV3 ende në qendër të vëmendjes, ja çfarë po ndodh me ndjekësit e tyre në Instagram!
Live From Tirana 00:03 08/06/2024
Ndarje dhe ribashkime, Angjeli Dikolli zbulon të rejat nga çiftet e showbiz-it shqiptar dhe jo vetëm!
Live From Tirana 09:02 07/06/2024
Ada, kompozitorja e preferuar e yjeve në SHBA: “Si krijova këngën për historinë personale të J.Lo…”
Live From Tirana 09:13 06/06/2024
Endri Çela sjell shfaqjen “Lule Sajza” mbi tmerret e kampit të Tepelenës, ja çfarë zbulon regjisori!
Live From Tirana 09:03 06/06/2024