“Shpresojmë për më shumë klikime”, Vin Veli zbulon gjithcka mbi këngën e re!
Pardon My French • 21:31 25/05/2023
I ftuar në emisionin “Pardon My French” nëpërmjet një lidhje telefonike ka qenë Dj Vin Veli. Ai ka zbuluar më shumë rreth projektit më të ri në bashkëpunim me Altin Shirën dhe Young Zerka i cili quhet “Sikur Ta Dije”. Jonida Aliçkolli Elona Duro Vin Veli Dj Ankloe
A ngjan Olta Gixhari me Era Rusin?
Pardon My French 18:39 01/06/2023
Era Rusi: “Në Shqipëri ka më shumë këngëtarë sesa popull!”
Pardon My French 18:39 01/06/2023
Sara Fani zbulon VIP-at më kapriçozë në ‘Dancing With The Stars’!
Pardon My French 18:38 01/06/2023
Ja përse Era Rusi nuk ka asnjë koncert recital!
Pardon My French 18:37 01/06/2023
Sara Fani zbulon gabimet e VIP-ave për TAR!
Pardon My French 18:36 01/06/2023
Së shpejti modele? Sara Fani zbulon gjithçka ekskluzivisht për Top Albania Radio!
Pardon My French 00:12 01/06/2023
Era Rusi tregon artistet më të mira të muzikës live në vendin tonë dhe zbulon ofertën për BB VIP!
Pardon My French 00:11 01/06/2023