Shpulla virale që ka marrë nga Driloni/ Lorenc Kaja dhe personazhi i tij i luhatshëm në filmin “Guxim”!
TAR Exclusive • 18:41 06/04/2024
Lorenc Kaja, një ndër aktorët më të njohur në kinematografinë shqiptare, është një nga anatgonistët në filmin më të ri "Guxim", Premiera Absolute e të cilit u mbajt më 5 Prill në Cineplexx TEG. Me një intervistë ekskluzive për TAR me Albana Ruçin, ai na tregoi disa detaje më shumë nga realizimi i këtij projekti. Albana Ruçi Lorenc Kaja
MelodyTV/ Feel the Melody – Tolution!
TAR Exclusive 13:01 21/06/2024
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës! Rëndohet trafiku që nga Casa Italia!
TAR Exclusive 18:35 20/06/2024
Sara Gjordeni e vetme në tapetin e kuq? Përse nuk ishte Bardhi në finalen e BBV?!
TAR Exclusive 00:02 29/05/2024
“Unë e kam fituar Big Brother-in tim”/ Roza Lati flet për finalen e madhe!
TAR Exclusive 00:01 29/05/2024
Bëri më shumë bujë me reklamën e Lori Caffe apo në Big Brother? Ja si përgjigjet Rike Roçi…
TAR Exclusive 00:00 29/05/2024
Doli në vendin e dytë/Julian Deda tregon se si ishte rrugëtimi i tij në BBV!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024
E prekur dhe me lot pas finales së BBV/ Ilnisa Agolli tregon emocionet e para!
TAR Exclusive 00:00 28/05/2024