Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

“Si adoleshentë…” Olta Gixhari poston videon romantike me partnerin e saj

Olta Gixhari është duke shijuar një nga periudhat më të bukura të jetës. Përveç ardhjes në jetë të fëmijës së saj të parë, të voglit Amar, bukuroshja 34-vjeçare po jeton e lumtur edhe romancën me partnerin, për të cilin është siguruar që t’a mbajë larg syrit të publikut. Rrallë herë bukuroshja ka ndarë foto me të në “Instagram” por duke u siguruar të mos ia zbulojë portretin.

Së fundmi aktorja e njohur ka publikuar një video në llogarinë e saj. Olta ka ndarë një moment romantik me partnerin duke u puthur në lokal dhe duke shkruajtur:

Duke u puthur si adoleshentë nëpër lokale.

Edhe këtë herë, duket se është treguar shumë e kujdesshme që t’i mbulojë fytyrën.

Më parë Olta Gixhari ka rrëfyer dhe si e ka njohur njeriun që i ka rrëmbyer zemrën:

E kam njohur në Madrid, për Krishtlindje, aty jemi takuar. Por njiheshim, nuk ishte dikush që doli nga hiçi. Diku ishim parë e takuar nëpër Tiranë, por ishte nga ato njohjet e përcipta. Nuk është se e kisha qejf dhe nuk di nëse më kishte, thjesht nuk kam pasur asnjë një mendim për të. Atë ditë që e pashë, fjalia e parë që i kam thënë ka qenë: ‘Sa i bukur qenke bërë ti… dhe ai qeshi’…Rashë në dashuri, pra. Rashë shumë keq!