“S’kemi konkurrencë”, Eni Shehu dhe Lei Kraja zbulojnë të rejat e Pushime On Top!
Pardon My French • 23:11 11/04/2024
Një emision ku si asnjëherë më parë mendimet dhe fjalët vijnë si në jetë, të pacensuruara…Mirë, ndoshta pak të censuruara. “Pardon My French” nga Jonida Aliçkolli, të cilës këtë sezon të ri i është bashkuar në moderim Arbër Çepani, ku e vetmja gjë që nuk dinë të bëjnë është të flasin frëngjisht! Me anë të një telefonate ekskluzive për Top Albania Radio kanë qenë të ftuar dy prezantuesit e emisionit që pritet të fillojë në Top Channel shumë shpejt. Bëhet fjalë për Eni Shehun dhe Lei Krajën, të cilët janë momentalisht duke xhiruar emisionin “Pushime On Top”, që pritet të transmetohet si gjithmonë gjatë sezonit veror. Jonida Aliçkolli Arbër Çepani Lei Kraja Eni Shehu Dj Ankloe
Arbër Çepani zbulon fantazinë erotike me Jennifer Lopez!
Pardon My French 18:43 16/05/2024
Juli apo Meritoni? Cili e meriton finalen?
Pardon My French 18:37 16/05/2024
Julka: “Egla lë për të dëshiruar, Graciano ka shkelur linjat e shoqërisë”!
Pardon My French 16:56 16/05/2024
Julka Gramo komenton “BBV3”: Romeo më pëlqen/ Alban Musa: Dua ta fitojë Jul Deda…
Pardon My French 14:04 16/05/2024
“U çmend e ftuara, u zverdh Albani”, për kë e ka fjalën Julka?
Pardon My French 10:52 16/05/2024
Nga BBV dhe debatet e tij tek hitet dhe muzika e Ronela Hajatit – Pardon My French 08/09/2024
Pardon My French 20:57 09/05/2024
Ronela Hajati: “Kënga për mua është biznes”!
Pardon My French 19:39 09/05/2024